۹۰ درصد مشکلات اقتصادی امروز ایران به فتنه سال ۱۳۸۸ برمی‌گردد

حاجی بابایی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در سخنرانی پیش از خطبه نمازجمعه در مصلای بزرگ بوشهر:

حمید رضا حاجی بابایی ظهر امروز در اجتماع راهپیمایان بوشهری با بیان اینکه خداوند برای همه انسان‌‌ها آزمایش قرار داده است اظهار داشت: ملتی که برای خدا قدم بردارد سختی‌ها بر او آسان می‌شود.

وی با بیان اینکه برای موفقیت در آزمایش‌های باید همیشه آماده ایثار و جانبازی در راه خدا باشیم افزود: اگر کسی بپندارد که تا دیروز انقلابی بوده است و دیگر بلاتکلیف خود را انجام داده، اما امروز سکوت کند هیچ چیزی از انقلابی‌گری در دست ندارد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی ملت ایران را یکپارچه انقلابی دانست و بیان کرد: مردم ایران از دانش‌آموزان، دانشجویان تا همه مسئولان یکپارچه پای کار انقلاب ایستاده و جز تعداد اندکی که در هر فرصت دنبال مشکل آفرینی برای کشور و نظام هستند.

حاجی بابایی با بیان اینکه در ۴۳ سال گذشته ملت ایران تمام ظرفیت خود را در دفاع از  انقلاب، نظام و ارزش‌های به خدمت گرفته‌اند گفت: ملت ایران با  نظام، انقلاب، شهدا و دین خود مشکلی ندارند بلکه از برخی مسئولان به علت عملکرد ضعیف نقد دارد، ولی در همه صحنه‌های انقلاب پای کشور ایستاده است.

وی رکن اصلی کشور برای حفظ نظام را مردم دانست و تأکید کرد: ملت ایران از مسئولان به سبب برخی عملکرد ضعیف مسئولان نقد و در صحنه حضور دارند و در این راستا مسئولان باید مردم را راضی کنند و به مشکلات معیشت، اقتصاد، اشتغال و ازدواج جوانان رسیدگی کنند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی نجات یک کشور را آموزش و پرورش دانست و خاطر نشان کرد: اگر می‌خواهیم کشور پرافتخار باشد باید به آموزش و پرورش توجه ویژه و به مطالبات معلمان رسیدگی شود و تجهیزات آموزشی فقط وسیله است باید به شکلی عمل کرد که معلم گل سر سبد جامعه باشد.

حاجی بابایی باتأکید بر این نکته که کاهش ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی با رسیدگی به آموزش و پرورش کاهش می‌یابد گفت: اگر نظر رهبر انقلاب در آموزش و پرورش اجرا شود آسیبی به کشور نمی‌رسد.

وی با بیان اینکه فرزندان و دانش‌آموزان سرمایه کشور هستند تصریح کرد: آموزش و پرورش، معلم و دانش‌آموز بالاترین سرمایه و در خدمت نظام هستند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی افزود: دشمن با مدرسه و دانشگاه کار دارد باید این موضوع را درک کرده است.

حاجی بابایی اقتدار ایران در دفاع همه جانبه را مورد اشاره قرار داد و اضافه کرد: سپاه، بسیج، انتظامی، نیروهای مسلح و امنیتی در عرصه اغتشاشات نشان دادند که حاضرند شهید ولی فرزندان جامعه حفظ شوند چون اصل نظام مردم، جوانان و نوجوانان هستند.

وی برخورد با عوامل وابسته به رژیم اسرائیل، امریکا، انگلیس، آل‌سعود را مورد تأکید قرار داد و بیان کرد: اگر قرار بود نیروهای مسلح ما نظامی عمل کنند یک روز کار همه تمام بود اما نیروهای نظامی ما دوست ندارد اینگونه عمل کنند، دوست دارند شهید بدهند اما جوان ایرانی را به دامان انقلاب بیاورند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ملت ایران توطئه دشمن را می‌شناسد و باید پرقدرت و پرشتاب حرکت کند خاطر نشان کرد: مسئولان جمهوری اسلامی باید بدانند که این نظام حاصل خون هزاران شهید است و خیانت و سوء‌استفاده از این کشور ظلم بزرگی به این ملت است.

حاجی بابایی تأکید کرد:  هر مسئولی اگر نمی‌تواند مانند مردم زندگی کند کنار برود این مملکت شهادت، صداقت و امام زمان (عج) و ۴۳ سال پای انقلاب ایستاده است.

وی گفت: ‌میلیون‌ها جوان مانند شهید حججی است آنها می خواهند شهید حججی را با برادر شهید حججی بزنند اما ملت ایران بیدار است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با یادآوری فتنه سال ۱۳۸۸ بیان کرد: دشمن متوجه بود که حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی می‌تواند مشکلات اقتصادی کشور را حل ملت ایران در یک جهش اقتصادی قرار گیرد به همین سبب تصمیم گرفتند قله ایران را با فتنه ۸۸ به دره تبدیل کنند و آمریکایی که گوشه‌گیر شده بود وارد میدان شد.

حاجی بابایی با بیان اینکه امروز ۹۰ درصد مشکلات اقتصادی جامعه به فتنه سال ۱۳۸۸ برمی‌گردد تصریح کرد: امسال وقتی آمریکا در گوشه رینگ و در مذاکره ۵+۱ راهی به جز پیروزی ایران ندارد این توطئه را طراحی و اجرایی کرد.

وی با اشاره به توطئه اغتشاش با مشارکت آل‌سعود گفت: در موقعیتی که اربعین حسینی در دنیا غوغا کرد و رئیس جمهور قرار بود به شانگهای سفر کند و موفقیت ایران رقم بخورد آمریکا با نوکر بی‌جیره و مواجب خود عربستان، توطئه دیگری رقم زد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا می‌داند راه‌های نظامی برای حمله به ایران بسته است گفت: امروز موشک‌های دوربرد ایران همه جا را تحت‌الشعاع خود قرار داده و روسیه و اوکراین و سایر ابرقدرت‌ها به ایران اسلامی نیاز دارند.

حاجی بابایی از توانمندی بالای ایران خبر داد و تأکید کرد: امروز موشک‌های ایران هر نقطه را می‌تواند هدف قرار دهد و هیچ قدرتی توان مقابله با ایران را ندارد به همین سبب دشمنان با برنامه‌ریزی تلاش کردند که ایرانی را مقابل ایرانی قرار دهند.

وی با بیان اینکه عده‌ای که وارد اغتشاش شده‌اند درصد زیادی از آنها جوانان هستند گفت: اینها فرزندان ما هستند و آنها را به دامان ملت می‌آوریم و از آنها برای مقابله با آمریکا استفاده می‌کنیم.

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.