۸۰ گردان بسیجی در استان بوشهر سازماندهی شد

سردار علی رزمجو ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه بوشهر با گرامیداشت هفته بسیج و روز نیروی دریایی ارتش اظهار داشت: ۷ آذر مصادف با جان‌فشانی و ایثارگری نیروی دریایی ارتش در برقراری ثبات و امنیت در آبراهه خلیج‌فارس در سرنگونی نیروی دریایی رژیم بعث عراق است.

وی با گرامیداشت سالروز شهادت محسن فخری‌زاده از شهدای هسته‌ای ایران اسلامی به سالروز تشکیل بسیج به فرمان امام راحل پرداخت و تصریح کرد: امام راحل در ماه‌های ابتدا پیروزی انقلاب اسلامی با اراده و با بصیرت در راستای بازنگری در ساختار دفاعی، فرمان تشکیل بسیج را صادر کردند.

فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر با بیان اینکه بسیج لشکر مخلص خدا در همه عرصه‌ها حضور موثر و موفقیت‌آمیز دارد خاطر نشان کرد: بسیج در عرصه مرزهای جغرافیایی، فرهنگی، اجتماعی، دفاعی، اقتصادی و امنیتی، امدادرسانی، محرومیت‌زدایی، مردم‌داری و مردم یاری حضور فعال و با بصیرت دارد.

رزمجو بسیجیان را کارآمد و با اثربخشی بسیار مهم در همه عرصه‌ها دانست و خاطر نشان کرد: کارنامه بسیج در ۴۳ سال گذشته درخشان و برجسته است و اکنون تفکر و روحیه بسیجی در همه لایه‌های جامعه، سازمان‌ها، ادارات، نهادها و دیگر سطوح اجتماع متبلور است.

وی حاکم شدن فرهنگ و تفکر بسیجی را ضامن بقا انقلاب اسلامی و شکست ترفندهای دشمنان دانست و خاطر نشان کرد: در استان بوشهر یک سوم جمعیت آن در پایگاه‌ها، حوزه‌ها، نواحی مقاومت در قالب گردان‌های امام حسین علیه‌السلام، امام علی علیه‌السلام، بیت‌المقدس، کوثر و دیگر بخش‌های خاص و تخصصی سازماندهی شده‌اند.

فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر با اشاره به سازماندهی گردان‌های بسیج در قشرهای مختلف خاطر نشان کرد: ۸۰ گردان ۳۰۰ نفره بسیجی در ۲۰ قشر در استان بوشهر سازماندهی شده است.

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.