۶۰ طرح در نهضت ساخت فضاهای ورزشی درون مدرسه‌ای در استان بوشهر اجرا می‌شود

مدیر کل آموزش و پرورش استان در سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه این هفته بوشهر:

علی موحدی ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه بوشهر با تشریح طرح رتبه‌بندی معلمان اظهار داشت: این طرح شامل همه معلمان و بر اساس قانون اجرایی می‌شود.

وی قانون رتبه‌بندی معلمان را تحولی بزرگ در این عرصه دانست و گفت: پیش‌بینی می‌شود فرآیند صدور احکام معلمان تا شهریور ماه انجام شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهید استاد مرتضی مطهری به برنامه‌های هفته معلم پرداخت و بیان کرد: در کشور ۳۱ استان معلم نمونه کشوری دارند و بوشهر جز ۱۱ استان با ۲ برگزیده کشوری است.

موحدی ساماندهی املاک آموزش و پرورش استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: ۱۱۵ ملک آموزش و پرورش استان تعیین تکلیف شد و با همکاری و موافقت بنیاد مستضعفان ۶۰ هکتار زمین در اختیار آموزش و پرورش استان قرار گرفت.

وی از برگزاری کنگره شهدای فرهنگی و دانش‌آموز استان بوشهر در خرداد ماه امسال خبر داد و خاطر نشان کرد: این کنگره در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، ارائه مصونیت معنوی و فکری به دانش‌آموزان برگزار می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر از برگزاری ۱۸ پیش کنگره در نقاط مختلف استان خبر داد و اضافه کرد: در این راستا تاکنون ۵۸۲ یادواره شهدا در مدارس استان بوشهر تحت عنوان لاله‌های روشن برگزار شده است.

موحدی از اجرا نهضت ورزشی طرح شهید سلیمانی در مدارس استان خبر داد و خاطر نشان کرد: در اجرا نهضت ایجاد فضای ورزشی تعداد ۴۰ زمین مصنوعی و ۲۰ سالن سرپوشیده در مدارس این استان احداث می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر بیان کرد: در اجرا طرح نهضت فضا ورزشی در مدارس اولیا دانش آموزان هم می‌توانند در ایام تعطیلی از آن استفاده کنند.

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.