smart

۲۵ خانه ورزش روستایی در استان بوشهر راه‌اندازی شد

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر در سخنرانی پیش از خطبه نمازجمعه این هفته:

کمال صالح احمدی ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه بوشهر با گرامیداشت هفته تربیت‌بدنی و ورزش با بیان اینکه در دولت آیت‌الله رئیسی توجه ویژه‌ای به مطالبات جوانان شده است، اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی باید در سال جاری ۱۰۰ شغل در حوزه ورزش و جوانان استان بوشهر ایجاد شود که تاکنون ۸۶ درصد آن محقق شده است.

وی واگذاری تالار، سالن‌ها و مکان‌های مختلف دستگاه‌های اجرایی برای برگزاری مراسم ازدواج جوانان را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر مکلف هستند ۲۰ درصد از فضای سالن‌ها، تالار، مکان‌های ورزشی و فرهنگی رایگان برای برگزاری مراسم ازدواج در اختیار جوانان قرار دهند.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر از اجرا ۱۲۰۰ برنامه فرهنگی ورزشی در نیمه نخست امسال در استان خبر داد و افزود: در هفته تربیت‌بدنی و ورزش ۳۰۰ برنامه پیش‌بینی شده که در ۴ روز برگزاری این هفته شش هزار نفر در برنامه‌ها شرکت کرده‌اند.

صالح احمدی عملکرد ورزش و جوانان استان بوشهر در حوزه ورزش روستایی، عشایری از آغاز دولت سیزدهم را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: ۲۵ خانه ورزش در روستاهای استان در دولت سیزدهم در استان راه‌اندازی و تجهیز شده که ۳.۷ میلیارد ریال اعتبار برای تحقق این مهم تخصیص یافته است.

وی افتتاح ۹ زمین چمن مصنوعی، یک زمین چمن فوتبال احداث خانه ورزش و سالن ورزشی چند منظوره را از دیگر طرح‌ها دانست و خاطر نشان کرد: برای اجرا این طرح‌ها ۱۵۵ میلیارد ریال پرداخت شده است.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر از آغاز ساخت ۱۳ زمینه چمن مصنوعی مینی فوتبال و ۲ سالن ورزشی با اعتبار ۱۸۰ میلیارد ریال خبر داد و بیان کرد: برگزاری مسابقات مینی فوتبال ویژه مناطق روستایی تحت عنوان جام پرچم با شرکت ۸۱۰ تیم ورزشی و ۸ هزار و ۱۰۰ ورزشکار با هزینه ۴.۸ میلیارد ریال از دیگر برنامه‌ها بوده است.

صالح احمدی اضافه کرد: در این مدت ۱۹ رویداد فرهنگی، ورزشی و جشنواره باری بومی محلی در سطح استان بوشهر اجرا شده است.

در همین راستا میز خدمت سازمان ورزش و جوانان استان در مصلای بوشهر از قبل از آغاز مراسم نمازجمعه دایر بود.

smart

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.