گروه‌های جهادی استان بوشهر با هزینه ۲۱.۶ میلیارد تومان محرومیت‌زدایی کرده‌اند

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان در سخنرانی پیش از خطبه نمازجمعه این هفته بوشهر:

سردار علی رزمجو ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه بوشهر با گرامیداشت هفته بسیج به برنامه‌های این هفته پرداخت و اظهار داشت: بیش از ۲ هزار برنامه توسط بسیجیان در شهرها و روستاهای استان بوشهر در حال اجرا است.

فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر از برگزاری همایش بسیجیان در ۵ آذر خبر داد و بیان کرد: همایش اقتدار، شکوه و عظمت با حضور بسیجیان در نقاط مختلف استان بوشهر برگزار می‌شود.

وی بسیجیان را مجاهدان فیسبیل‌الله و گسترش حاکمیت قانون خداوند متعال در جهان دانست و گفت: تفکر و فرهنگ بسیجی در هر نقطه‌ای از جهان حاکم شود خیر و برکت ملاحظه می‌شود.

رزمجو با اشاره به گسترش فرهنگ بسیجی در نقاط مختلف جهان و کشورهای منطقه خاطر نشان کرد: تفکر بسیجی انرژی، خاصیت و پتانسیل استکبار جهانی، رژیم کودک کش صهیونیستی و دشمنان انقلاب اسلامی را بی خاصیت کرده است.

فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر حضور بسیج در عرصه‌های دفاعی، امنیتی، خدمات‌رسانی، محرومیت‌زدایی، فرهنگی، بلایای طبیعی و حوادث غیرمترقبه را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: بسیج در حوادث طبیعی از جمله زلزله، سیل، امنیت داخلی و حریم ایدئولوژی انقلاب اسلامی، عقیدتی و ارزش‌های انقلاب نقش مهمی دارد و خاکریز اصلی انقلاب اسلامی را حفظ کرده است.

وی از سازماندهی و آمادگی بسیج برای حضور در عرصه‌های مختلف خبر داد و خاطر نشان کرد: بسیج برای اعتلای نظام اسلامی ایران در همه عرصه‌ها حضور فعال دارد و نجات بشریت از مطالبات و خواسته‌های بسیج است.

رزمجو، نقش تربیتی حلقه‌های صالحین بسیج، گفتمان انقلاب اسلامی، فعالیت‌های اجرایی و حرکت‌های جهادی در عمران و آبادانی، تولید علم و قدرت را برشمرد و افزود: در استان بوشهر بسیجیان در اقشار ۲۰ گانه نواحی، حوزه‌ها، پایگاه‌های مقاومت در عرصه‌های مختلف اصناف، ادارات، نهادها، کارخانجات، دانش‌آموزی، معلمان، اساتید، دانشجویان و دیگر عرصه‌ها اعم از خواهر و برادر سازماندهی شده‌اند.

فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر گردان‌های بسیج امام علی علیه‌السلام، بیت‌المقدس، امام حسین علیه‌السلام و کوثر را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: این گردان‌ها در عرصه‌های فرهنگی، امنیتی، دفاعی، محرومیت‌زدایی، آموزشی، بهداشت و درمان، به‌صورت جهادی خدمات‌رسانی می‌کنند.

وی با اشاره به شناسایی نقاط آسیب‌پذیر اجتماعی، فرهنگی و محروم بیان کرد: ۱۲۰۰ گروه جهادی بسیجی سازمان یافته برای خدمات‌رسانی در بخش‌های گوناگون در استان بوشهر فعالیت می‌کنند.

فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر اجرا طرح‌های محرومیت‌زدایی را مورد اشاره قرار داد و خاطر نشان کرد: گروه‌های جهادی استان بوشهر در ۸ ماه امسال با هزینه ۲۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان محرومیت‌زدایی کرده‌اند.

رزمجو از توزیع بسته‌های معیشتی به افراد نیازمند و محروم استان بوشهر توسط گروه‌های جهادی خبر داد و تصریح کرد: در کنار اجرا طرح‌های محرومیت‌زدایی ۲۱ میلیارد تومان بسته‌های معیشتی در ۸ ماه امسال بین افراد مختلف در روستاها و شهرهای استان بوشهر توزیع شده است.

وی با بیان اینکه اتحاد و انسجام بسیجیان به قدرت بزرگی در جامعه برابر دشمنان تبدیل شده است گفت: با اقتدار و قدرت بسیج، دشمنان در هیچ شرایطی به خود اجازه نمی‌دهند و نمی‌توانند کوچکترین خدشه‌ای علیه نظام اسلامی طراحی و اجرا کنند.

فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر ادامه داد: دشمن در عرصه‌های گوناگون با اقتدار بسیج به زانو درآمده است.

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.