وقوع جرایم خشن در استان بوشهر کاهش یافت

فرمانده انتظامی استان بوشهر از کاهش جرایم در استان خبر داد و گفت: این استان کم‌جرم‌ترین استان‌ها بوده و در حوزه سرقت براساس ارزیابی شاخص‌های امنیتی جز استان‌های آخر و بیست و هشتم است.

از بوشهر، سردار حیدر سوسنی ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه بوشهر با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، از امنیت پایدار در این استان خبر داد و اظهار داشت: براساس ارزیابی شاخص‌های امنیتی استان بوشهر یکی از امن‌ترین استان‌های کشور است.

رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به فعالیت سامانه ۱۱۰ و ۱۹۷ پلیس در استان خاطر نشان کرد: خدمات‌رسانی به مردم از طریق فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ یکی از موفقیت‌های نیروی انتظامی است و سامانه ۱۹۷ که برای انتقادات و شکایات مردم تعیین شده امسال از ۱۰۰ درصد تماس‌های مردمی ۷۰ درصد آن تقدیر از خدمات نیروی انتظامی و پلیس بوده است.

وی از کشف ۹۵ درصدی سرقت‌ها در نیمه نخست امسال خبر داد و بیان کرد: تعداد سرقت‌ها در شش ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافته و استان بوشهر جز ۳ استان برتر کشور معرفی شده است.

سوسنی با اشاره به کاهش جرایم خشن در استان بوشهر خاطرنشان کرد: در نیمه نخست امسال سرقت از طلافروشی، بانک، مسلحانه و گروگان‌گیری در استان بوشهر ثبت نشده و در موضوع قتل هم کاهش چشمگیری یافته است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر این استان را کم جرم‌ترین استان‌ها دانست و بیان کرد: بوشهر در حوزه سرقت براساس ارزیابی شاخص‌های امنیتی جز استان‌های آخر و بیست و هشتم است.

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.