smart

نمازگزاران بوشهری اقدام اغتشاش‌گران در هتک حرمت به مقدسات را محکوم کردند

در راهپیمایی بعد از اقامه نمازجمعه

در پی تلاش برخی افراد معاند و نفوذی برای ایجاد آشوب و اغتشاش مردم همیشه در صحنه بوشهر ظهر امروز پس از آیین عبادی سیاسی نماز جمعه با شرکت در راهپیمایی و تجمع، اقدامات آشوبگران، اغتشاش‌گران و تعرض به نیروی انتظامی را محکوم کردند.

این راهپیمایی با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، استاندار، فرماندهان نیروهای نظامی، انتظامی، خانواده معظم شهدا و قشرهای مختلف مردم اعم از دانش‌آموزان، دانشجویان، طلاب و بازاریان با شکوه خاصی برگزار شد.

شرکت‌کنندگان در راهپیمایی با شعار علیه افراد اوباش و آشوب طلب مسیر تعیین شده را طی کردند و با شعار «یا فاطمه شعار ماست – حجاب، افتخار ماست»، «لبیک یا محمد – جانم فدای احمد»، «ما ذوالفقار حیدریم – مطیع امر رهبریم»،  « ای رهبر آزاده – آماده‌ایم آماده»، «مرگ بر منافق، آمریکا، انگلیس اسرائیل و فتنه‌گر»، «ولایت فقیه، اصل دین است – محور اتحاد مسلمین است»، «ما همه با هم هستیم – پشت ولایت هستیم»، «فتنه کل دنیا – زیر سر آمریکاست» و «نیروی انتظامی، حافظ امنیت است – پیروی از رهبری، باعث هر عزت است» در میدان قدس بوشهر تجمع کردند.

شرکت‌کنندگان در این تجمع ضمن حمایت قاطع از نیروی انتظامی به ویژه گشت ارشاد و پلیس امنیت اخلاقی، خواستار برخورد قاطع با افراد هنجارشکن، آشوبگران، مروجان بدحجابی و بی‌حجابی شدند.

smart

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.