نمازجمعه ۳۰ تیر ماه ۹۱

حضرت آیت الله صفایی بوشهری در خطبه‌های آئین باشکوه عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته بوشهر، با تبریک حلول ماه مبارک رمضان فرمودند: روزه‌دار باید تمام اعضای بدنش روزه باشد، روزه‌دار واقعی خود را تزکیه  کرده و همیشه پاک است.

نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بوشهر همچنین با بیان اینکه روزه‌دار واقعی باید دارای چهار ویژگی باشد تصریح نمودند: روزه‌دار واقعی باید تمام وجودش روزه بگیرد، از گذشته خود توبه کند، اهل مسجد و اهل دعا نیز باشد.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود از مسئولان سازمان بهزیستی و تامین اجتماعی به خاطر ارائه خدمات ویژه و مؤثر به مددجویان قدردانی کرد.

حضرت آیت الله صفایی بوشهری در ادامه فرمودند: امیدواریم با برنامه‌ریزی و مدیریت بهتر با تولید پروژه‌های نوین بیش از پیش مشکلات این اقشار حل و فصل شود.

ایشان با محکوم کردن قتل مسلمانان میانمار اظهار داشتند: سازمان‌های مدعی حقوق بشر در قبال کشتار ۲۰ هزار مسلمان میانمار سکوت کردند و این شرم آور است.

خطیب نماز جمعه بوشهر با بررسی اوضاع کنونی جهان و کشور سوریه خاطر نشان نمودند: جمهوری اسلامی ایران همچنان از حزب الله، حماس و دولت سوریه حمایت می کند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر متذکر شدند: کشورهای اسلامی به‌ جای مبارزه با مراکز فساد و استعمار، با کشورهای غربی علیه دولت سوریه همگام شده‌اند.

امام جمعه بوشهر در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه تاکید نمودند: کشورهای مسلمان خط مقدم مبارزه را گم کرده‌اند، اکنون خط مقدم مبارزه رژیم صهیونیستی است و همه کشورهای مسلمان باید در این مورد هوشیار باشند.

ایشان بیان داشتند: کشور های بیگانه بداند، با وجود انحراف برخی کشورهای مسلمان اما جمهوری اسلامی مصمم ‌تر از همیشه در برابر تمامی رژیم کفر، استعمار و استکبار ایستادگی می‌ کند.

حضرت آیت الله صفایی بوشهری در پایان بیانات خود ایشان خطاب به مسئولین کشور با اشاره به جنگ روانی و اقتصادی دشمن بر علیه جمهوری اسلامی افزودند: با توجه به ترفندهای دشمنان و تحریم‌های اقتصادی علیه نظام، مسئولان باید جنگ مقدس اقتصادی را جدی بگیرند.

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.