نمازجمعه ۲۸ بهمن ماه ۹۰

حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در خطبه دوم آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته بوشهر، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد راهپیمایی عظیم مردم در ۲۲ بهمن فرمودند:راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان از بصیرت ، بیداری و حضور به موقع مردم در صحنه بود که تمام توطئه های دشمن را نقش بر آب کرد.

ایشان در ادامه سخنان خوداز حضور بی نظیر مردم به عنوان یک عنایت الهی یاد کرده و آن را مشت محکم آسمانی بر دهان استکبار دانستند.

نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بوشهر در ادامه بیانات خود با تاکید بر حضور پررنگ و پر شور مردم در انتخابات خواستار گزینش همراه با بصیرت نماینده خود شدند.

حضرت آیت الله صفایی بوشهری با تشریح اینکه دشمن به دنبال گرفتن مردم از انقلاب است تا مسئولان تنها بمانند و آنگاه بتواند ضربه خود را وارد کند افزودند:مردم پر بصیرت ایران هیچ گاه نظام و رهبر خود را تنها نخواهند گذاشت.

خطیب نماز جمعه بوشهر در ادامه از حضور مردم ولایتمدار بوشهر برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ، مسئولین برگزاری در ستاد هماهنگی تبلیغات و رسانه های ملی و محلی تقدیر و تشکر نمودند..

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه بوشهر ضمن اشاره به توانمند سازی دانش هسته ای ایران توسط نخبگان هسته ای ایران نظیر ساخت مجتمع های سوخت راکتور تحقیقاتی تهران،افزایش تعداد سانتریفیوژها با قدرت ۳ برابر و بارگزاری سوخت ۲۰ درصد در راکتور تهران، نوید افتتاح مدرن ترین کارخانه صفحات سوخت جهان، به نام شهید شهریاری را در ایران دادند.

امام جمعه بوشهر در ادامه ضمن محکوم نمودن مراکز سیاسی جهان جهت حرکت ضد اسلامی در رابطه با محکومیت سوریه، اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب داشتند و افزودند:کشورهای عربی باید سوریه و رهبر آن را مورد حمایت خود قرار دهند .

ایشان در این راستا افزودند: کشورهای عربی باید در مقابل کسانی که علیه یک کشور عربی توطئه می کند اقتدار نشان دهند.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه سوریه همیشه در خط مقدم مبارزه با رژیم اشغالگر قدس بوده فرمودند: رژیم اشغالگر قدس به زودی شکست خواهد خورد و اسلام و مکتب اهل بیت پیروز خواهد شد.

حضرت آیت الله صفایی بوشهری در پایان بیانات خود فرمودند:ایران حامی تمام کشورهایی است که مخالف رژیم اشغالگر قدس است.

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.