نمازجمعه ۲۰ اسفند ماه ۸۹:

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیت الله صفایی بوشهری در خطبه های نماز جمعه این هفته بوشهر در خصوص حجاب و پوشش در دین اسلام توصیه ها و رهنمود هایی بیان کردند و فرمودند: در عرصه پوشش و حفظ حجاب، بانوان مراعات شرع کنند، زیرا در آستانه تحولی عظیم در عالم وجود هستیم، روز به روز به ظهور آقا امام زمان(عج) نزدیکتر می شویم. در حفظ حجاب و پوشش باید به ۳ نکته‌ی ظاهر پوشش، آراستگی پوشش و مناسبت نوع پوشش با زمان و مکان، توجه کنیم.

نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بوشهر همچنین در خصوص احسان و نیکوکاری فرمودند: نیکوکاری و کمک به نیازمندان یکی از سنت های حسنه و دارای جایگاه والایی در دین اسلام دارد و در قرآن کریم نیز بارها به آن اشاره شده است.

آیت‌الله صفایی بوشهری خاطرنشان کردند: آرزومندیم در استان بوشهر به کمک مسئولین محترم استانی و شهرستانی، ماه اسفند، ماه نیکوکاری و احسان شود و مردم نیازمند که در روزهای پایانی سال چشم به راه کمک هستند با کمک های بی شائبه مردم ولایتمدار و مسئولین استان همچون سال‌های قبل، سال نو را با شادی و خوشی آغاز کنند.

ایشان در ادامه انتخاب آیت الله مهدوی کنی به عنوان ریاست مجلس خبرگان رهبری را تبریک گفته و تصریح کردند: امیدوارم ایشان در این امر مهم در پرتو عنایات الهی و هدایت های مقام معظم رهبری موفق باشند.

معظم له در پایان بیانات خود حملات وحشیانه سران مستبد کشورهای اسلامی به مردم کشورهای خود را محکوم کردند و فرمودند: آمریکا و تمامی کشورهای استکباری بدانند مردم مسلمان، مردمی شجاع و متدین هستند و نمی توانند کشورهای این مردم را به نفع خود اشغال کنند زیرا در مقابل مردم مسلمان شکست خواهند خورد.

 

 

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.