نمازجمعه ۱۵ بهمن ماه ۸۹

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیت‌الله صفایی بوشهری در خطبه‌های نمازجمعه این هفته بوشهر، فرمودند: جمعه هفته آینده مصادف با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران است انقلابی که احیای مجدد اسلام ناب محمدی (ص) و مکتب اهل بیت (ع) و طلوع خورشید عالم‌تاب اسلام از افق ایران اسلامی است و هم‌اینک انقلاب اسلامی به رهبری حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (دامت ‌برکاته العالیه) در نهایت قدرت و در مسیر تعالی و پیشرفت همه‌جانبه و پایدار دینی است.

نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بوشهر همچنین افزودند: از مردم ولایت مدار بوشهر تقاضا می‌کنم در راهپیمایی حماسی ۲۲ بهمن شرکت پرشور داشته باشند.

آیت‌الله صفایی بوشهری خاطرنشان کردند: روز سه‌شنبه ۱۹ بهمن، روز نیروی هوایی قهرمان جمهوری اسلامی ایران است، در چنین روزی این نیروی عظیم و ارزشمند با حضرت امام و انقلاب بیعت کردند و کاری بزرگ در عرصه تاریخ نیروهای مسلح علیه جهان و ایران آن زمان آفریدند، تمامی نیروهای مسلح کشورهای استکباری در خدمت استکبار هستند، اما در آن فضای استبدادی، نیروی هوایی ایران به انقلاب و مردم پیوست.

ایشان در ادامه تصریح کردند: موج اسلام‌خواهی در سرزمین‌های اسلامی به صورت مردمی و خودجوش می‌رود که طومار استبداد و استکبار جهانی را به هم پیچد. مصر، تونس، اردن و بسیاری از کشورها، آبستن حوادث تاریخی و دینی هستند.

معظم له در پایان بیانات خود فرمودند: به سران وابسته این کشورها به استکبار، توصیه می‌کنیم، اشتباه پادشاهان سابق را تکرار نکنند و هر چه سریع‌تر از قدرت  کناره بگیرند در غیر اینصورت مسلمانان آنان را از تخت قدرت به زیر خواهند کشید و همچنین به مردم عزیز این کشورها توصیه می‌کنیم فریب بازی‌های سیاسی استکبار به ویژه آمریکا و انگلیس را نخورند.

 

 

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.