نمازجمعه ۱۰ دی ماه ۸۹

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیت الله صفایی بوشهری در خطبه های این هفته بوشهر فرمودند: حماسه حضور ولایتمدارانه و پر بصیرت مردم بزرگ ایران، خصوصاً مردم گرامی استان بوشهر را در روز ۹ دی گرامی می داریم، روزی که تاریخ انقلاب اسلامی ایران هیچگاه آنرا فراموش نخواهد کرد، روزی که فتنه براندازی با سلاح بصیرت و ولایتمداری دفع شد و برگ زرینی در کتاب تاریخ ایران اسلامی ثبت شد.

نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بوشهر همچنین افزودند: همگان بدانند که ملاک و معیار سنجش سلامت و صحت اندیشه، رفتار و اخلاق سیاسی جریان ها و نهادها، حمایت شفاف و شجاعانه از مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه (دامت برکاته) باشد.

معظم له در ادامه اظهار داشتند: فتنه وقتی روی می آورد تمام فضا را غبار آلود می کند با شعارهای زیبا فضا را چنان می کند که باطل، حق جلوه می شود و حق را دچار فضایی می کند که مردم آنرا نمی شناسند، ریشه تمام فتنه فتنه گران نشأت از دنیا گرایی آنان است، آخرت را نمی بینند فقط با دنیا گرایی ایجاد فتنه می کنند.

حضرت آیت الله صفایی بوشهری بیان داشتند: نخبگان، خواص جامعه، اهل سیاست، اهل پژوهش های سیاسی هنوز خوابید، بیائید همانطوری که مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (دامت برکاته) فرمودند: این فتنه را بازکاوی کنید.

معظم له همچنین فرمودند: تهاجم اقسامی دارد، فرهنگی و نظامی که فرهنگی دارای ۲ بخش است: تهاجم فرهنگی، سیاسی و فرهنگی، اعتقادی و اخلاقی. اگر تهاجم نظامی کردند و جواب نداد شروع به تهاجم نرم فرهنگی می کنند و مردم را نسبت به مسئولین نظام بی اعتماد می کنند همچنین شایع افکنی می کنند و بوسیله برنامه های خود فضا را برای ضربه زدن آماده می کنند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر اظهار داشتند: یکی از طرح های براندازی در جهان، انقلاب مخملی است مانند انقلاب های رنگین در کشورهای گرجستان که به رنگ زرد مشهور بود، انقلاب  نارنجی در اوکراین، انقلاب رنگین لاله های قرقیزستان و در آخر فتنه رنگ سبز ایران که با هوشیار مردم و روح ولایتمداری مردم از آن جلوگیری شد.

حضرت آیت الله صفایی بوشهری در پایان بیان داشتند: امروز روز شهادت امام علی بن الحسین(ع) است، السلام علیک یا علی بن الحسین، در عالم وجود ۵ نفر هستند که به بکاء یعنی گریه کنندگان زیاد مشهورند: حضرت آدم در فراق بهشت، حضرت یعقوب در فراق یوسف، حضرت یوسف در فراق پدر، حضرت زهرا(س) در فراق حضرت محمد(ص) و حضرت علی بن الحسین(ع) در فراق امام حسین(ع)، که بیش از ۳۳ سال گریه کردند، ایشان هرگاه آب می دیدند گریه می کردند، غذا می دیدند گریه می کردند، کودک می دیدند گریه می کردند.

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.