نشست اعضای ستاد نماز جمعه بوشهر با حضرت آیت الله صفایی بوشهری

در مصلای جمعه بوشهر

قبل از ظهر روز دوشنبه ۸ فروردین ماه اعضای ستاد نماز جمعه بوشهر با حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در محل مصلای جمعه بوشهر دیدار کردند.

آیت الله صفایی بوشهری در این نشست ضمن تبریک سال نو و قدردانی و سپاس گزاری از فعالیتهای انجام گرفته اظهار داشت: خداوند می فرماید کسانی که ایمان دارند و کار خوب انجام می دهند یکی از بهترین کارهای صالح اقامه نماز جمعه است .

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر عنوان کرد: نماز جمعه یک نماز بسیار ویژه است که در روایات بیان شده از نماز عید قربان و فطر بالاتر است.

وی افزود: خداوند اسم نماز جمعه را ذکر گذاشته است یعنی انسان را خدایی می کند؛ نماز جمعه معرفت و بصیرت الهی است.

آیت الله صفایی بوشهری بیان داشت: خداوند در آیه قرآن فرمودند: هرکس از ذکر من روی برگرداند و نسبت به نماز جمعه بی اعتنا باشد در دنیا زندگی پر از سختی خواهد داشت .

آیت الله صفایی بوشهری ادادمه داد: افرادی که در نماز جمعه شرکت می کنند بعد از نماز جمعه یک آرامش درونی و طمانینه ای در آنها ایجاد می‌شود و نمازجمعه یک مدرسه معرفت است.

وی بیان کرد: در عرصه سیاسی و اجتماعی نماز جمعه خدمت بزرگی به نظام از زمان تشکیل تا کنون داشته است که باعث ایجاد بصیرت سیاسی و معرفت دینی و زبان گویای نظام اسلامی بوده است و چقدر فتنه ها در نمازجمعه افشای، مهار و دفع شده است .

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر عنوان کرد: شما عزیزان که در ستاد نمازجمعه مشغول به فعالیت هستید در حال خدمت به دین، ولایت، اسلام و مسلمین و آرمان‌های با ارزش انقلاب هستید که بسیار مهم، بزرگ و ارزشمند است.

آیت‌الله صفایی بوشهری اظهار کرد: نماز جمعه باعث قوام اسلام، نظام اسلامی و اعتلای جامعه اسلامی است .

وی بیان کرد: در اقامه نماز جمعه عنایت ویژه ای داشته باشید و شما بزرگواران در اقامه نماز جمعه برای جوانان و نوجوانان جاذبه ایجاد کنید.

dav

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.