سخنرانی پیش از خطبه مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان

قبل از نمازجمعه این هفته بوشهر

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه این هفته بوشهر با اشاره به برنامه‌های هفته مهارت اظهار داشت: به مناسبت این هفته از ۳۱ تیر ماه تا ۶ مرداد اقدام به برگزاری میز خدمت در مصلا نماز جمعه بوشهر کرده است.

عبدالمجید دراهکی  میز خدمت را پاسخگوی مطالبات و خواسته‌های مردم دانست و بیان کرد: در این برنامه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای نوع و محل آموزش‌های مهارتی و تطابق با نیازسنجی بنگاه‌های اقتصادی ارائه می‌شود.

وی با اشاره به راه‌اندازی نمایشگاه دستاوردهای مهارتی کارآموزان استان بوشهر خاطر نشان کرد: برای آشنایی مردم از فعالیت‌های آموزش مهارتی و دستاوردهای کارآموزان، نمایشگاه دستاوردهای مهارتی استان بوشهر راه‌اندازی شده است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر با اشاره به ایجاد ۱۵ غرفه در نمایشگاه دستاوردهای مهارتی کارآموزان افزود: حرفه‌های مهارتی که در رشته‌های مختلف برگزار می‌شود با همراهی مربیان، تجهیزات آموزشی و تولیدات کارآموزان در این نمایشگاه عرضه شده است.

دراهکی هفته ملی مهارت را فرصت مغتنم برای شناسایی و استفاده از ظرفیت‌های برای توانمندسازی جامعه هدف دانست و بیان کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه، تبیین نقش و جایگاه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، آشنایی اقشار مختلف جامعه با آموزش‌های مهارتی و نقش آن در ایجاد اشتغال پایدار است.

در راستای این موضوع و هفته فنی و حرفه ای میز خدمت همراه با نمایشگاه دست آورد های اداره کل فنی و حرفه ای استان در مصلای جمعه بوشهر بر قرار شد.

همچنین خلال این برنامه حجت الاسلام ولمسلمین رکنی مسئول ستاد نمازجمعه بوشهر از این نمایشگاه بازدید کرد.

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.