smart

سخنرانی مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان بوشهر

ظهر امروز 21 اردیبهشت ماه در قالب سخنرانی پیش از خطبه

مهران خورده‌بین‌مقدم ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه بوشهر با تبریک میلاد حضرت فاطمه معصومه (س)، اظهار داشت: دهه کرامت با سالروز تولید فاطمه معصومه آغاز می‌شود و تا میلاد امام رضا علیه‌السلام ادامه دارد.

وی با بیان اینکه برنامه‌های دهه کرامت و جشن‌های این ایام از سوی بنیاد کرامت رضوی برگزار می‌شود گفت: این بنیاد یکی از نهادهای خدمات‌رسانی مردمی در ابعاد فرهنگی و اجتماعی است که دارای ۱۲ سرفصل است.

مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان بوشهر با اشاره به فعالیت ۱۲ کانون تخصصی و یک کانون محله‌ای در استان خاطرنشان کرد: این کانون‌ها در بخش‌های مختلف اشتغال‌زایی، کتابخوانی، ورزشی، حوزه سلامت، توزیع بسته‌های معیشتی، اعزام کاروان‌های زیارتی در حوزه‌های مختلف، مشاوره، تعلیم و تربیت و بخش حقوقى فعالیت جهادی می‌کنند.

خورده‌بین یکی از برنامه‌های مهم کانون خدمت رضوی را توجه به حل مشکلات نیازمندان و حضور در نقاط محروم دانست و بیان کرد: تعمیر مسکن نیازمندان و توزیع بسته معیشتی میان آنان از دیگر مأموریت‌های این نهاد است.

وی با اشاره به مشارکت خادم یاران و یاوران رضوی در فعالیت کانون‌های خدمت رضوی استان بوشهر گفت: در دهه کرامت برای هر شهرستان ۴۰ برنامه شاخص طراحی شده و همزمان با میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) اجرا ۴۵۰ برنامه در سطح استان آغاز شد.

مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان بوشهر از توزیع ۳۰ هزار پرس غذا در ایام دهه کرامت در سطح استان خبر داد و تصریح کرد: در سفره رضوی استان بوشهر بیش از ۳۰ هزار پرس غذا که با مشارکت خادم یاران رضوی و خیرین تهیه شده توزیع می‌شود.

خورده‌بین آزادی ۱۹ زندانی جرایم غیرعمد مالی در دهه کرامت را از دیگر برنامه‌ها در استان بوشهر اعلام و اضافه کرد: نمایشگاه تولیدات مشاغل خانگی بانوان تحت عنوان بازارچه خاتون در مصلا جمعه بوشهر راه‌اندازی شده است.

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.