سخنرانی سردار رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان در نمازجمعه امروز بوشهر

در قالب سخنرانی پیش از خطبه و در راستای شهادت حضرت آیت الله رئیسی و همراهان

سردار علی رزمجو ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه بوشهر با گرامیداشت عملیات بیت‌المقدس و فتح خرمشهر در ۸ سال دفاع مقدس اظهار داشت: خرداد، ماه پرحادثه و پر حماسه است که از ۱۵ خرداد سال ۱۳۴۲ آغاز شد و تا شهادت آیت‌الله رئیسی ادامه یافته است.

وی با بیان اینکه خرداد در هویت تاریخی ایران نقش مهم و تاثیرگذاری داشته است گفت: سوم خرداد و فتح خرمشهر دارای عبرت‌های بزرگ تاریخی است که باید نسل جوان و نوجوان از ابعاد مختلف این عملیات آگاه شود.

فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر در ادامه با تسلیت شهادت آیت‌الله رئیسی رئیس محترم جمهور، وزیر امور خارجه، امام جمعه تبریز، استاندار آذربایجان شرقی و دیگر شهدای این سانحه هوایی اضافه کرد: انسان‌های مومن عاشق مجاهدت و شهادت هستند که این مهم در شهدای سانحه بالگرد از جمله آیت‌الله رئیسی آشکار است.

رزمجو با بیان اینکه شهید آیت‌الله رئیسی دارای ویژگی خاص و منحصربه‌فرد بود گفت: رئیس جمهور شهید در خدمت به مردم و پیشرفت جامعه اسلامی از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌کرد و در این مسیر هم به شهادت رسید.

وی فرهنگ سوم خرداد را برگرفته از فرهنگ عاشورا مبتنی بر ارزش‌های الهی دانست و تصریح کرد: رئیس محترم جمهور بر اساس این فرهنگ مجاهدت کرد.

فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر با اشاره به اینکه شهید آیت‌الله رئیسی بر اساس اندیشه‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی سیاست‌های خود را برنامه‌ریزی می‌کرد اضافه کرد: رئیس جمهور شهید، هماهنگ در چارچوب و تفکرات امامین انقلاب عمل می‌کرد.

سردار رزمجو با اشاره به احیا مدیریت جهادی و انقلابی در دولت سیزدهم خاطرنشان کرد: آیت‌الله رئیسی با حضور در میادین دیپلماسی جهان با کارکرد جهادی و انقلابی صلابت، عزت و اقتدار ایران اسلامی حفظ می‌کرد و ارتقا می‌داد.

وی با بیان اینکه شهید آیت‌الله رئیسی از شخصیت تابناک همانند پیامبر گرامی اسلام (ص) و حضرت علی علیه‌السلام الگو می‌گرفت گفت: این شهید با ویژگی و توکل به خدا، ایثار، فداکاری و تعهد نسبت به خون پاک شهیدان همراه با دانش و بار علمی اداری و عقل مدیریتی و پایبندی به اصول انقلاب و ولایت‌مداری قوه مجریه را اداره کرد.

فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر تشییع شهید آیت‌الله رئیسی را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: ملت ایران با حضور حماسی خود در مراسم تشییع شهدای سانحه بالگرد از خدمات ارزنده آنان از جمله شهید آیت‌الله رئیسی قدردانی کردند.

سردار رزمجو حادثه سانحه بالگرد را تلخ و ضایعه بزرگی برای ایران اسلامی دانست و بیان کرد: انقلاب اسلامی بدون هیچ خللی به راه خود ادامه می‌دهد و هر روز بر اقتدار آن افزوده می‌شود.

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.