راهپیمایی نمازگزاران بوشهری در حمایت از مرجعیت

مردم ولایت‌مدار و همیشه در صحنه بوشهر ظهر امروز پس از اقامه نماز جمعه با شرکت در یک راهپیمایی باشکوه اقدام موهن نشریه فرانسوی را محکوم کردند.

این راهپیمایی که از مصلی جمعه تا میدان قدس بوشهر با حضور نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه، مسئولان دستگاه‌های اجرایی، روحانیون، دانشجویان، دانش‌آموزان و دیگر اقشار مردم برگزار شد شرکت‌کنندگان با در دست داشتن پلاکاردها با مضمون «مرگ بر آمریکا، اسرائیل، فرانسه و انگلیس، رهبر اگر فرمان دهد جان را فدایش می‌کنیم » اقدام نشریه صهیونیستی فرانسه در توهین به مقام شامخ مرجعیت و ولایت را محکوم کردند.

شرکت‌کنندگان در راهپیمایی با شعارهای سکوت در برابر اهانت ، خیانت است خیانت –  آمریکا، اروپا ، مهد فساد و ظلمت ، مسیر آنان بُوَد ، مسیر ظلم و ذلت – جسارت و اهانت ، دو حربه دشمن است، دین مبین اسلام ، دشمن اهریمن است – بُوَد همیشه بر لب، شعار اهل ایمان ، سکوت هر مسلمان ، خیانت است به قرآن – مکرون خیانت می‌کند ،  غرب حمایت می‌کند – مکرون اهانت می‌کند، آمریکا جنایت می‌کند – مکرون خود فروخته ننگت باد ، مرگت باد اهانت به مرجعیت و مقدسات اسلام را محکوم کردند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر در گفت‌وگویی، اقدام مذبوحانه اردوگاه استکبار در اهانت به مقدسات و مرجعیت دینی را بیانگر اوج شکست و ناامیدی آنان دانست و بر ایستادگی و مقاومت ملت بصیر و انقلابی ایران اسلامی در برابر این توطئه‌ها تأکید کرد.

حجت‌الاسلام یوسف جمالی با بیان اینکه مردم استعمارستیز و ضد استکبار در همه ادوار تاریخی مقابل دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی ایستاده‌اند اظهار داشت: مردم بوشهر امروز با حضور پرشور در این راهپیمایی ضمن محکوم کردن اقدام نشریه فرانسوی، حمایت بی‌دریغ خود را از ولایت، مرجعیت و رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام کردند.

وی ادامه داد: امروز همزمان در ۲۵ شهر استان بوشهر پس از اقامه نماز جمعه راهپیمایی محکوم کردن اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مرجعیت شیعه و مقدسات اسلامی برگزار شده است.

مردم شهرهای مختلف استان بوشهر اقدام توهین‌آمیز نشریه فرانسوی را محکوم کردند

مردم ولایت‌مدار و همیشه در صحنه شهرستان دیر با فریاد مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر ضد ولایت فقیه با محکوم کردن اهانت نشریه فرانسوی به مقام شامخ مرجعیت دینی از مصلا جمعه دیر تا میدان امام حسین علیه‌السلام اقدام توهین‌آمیز نشریه فرانسوی را محکوم کردند.

بر اساس گزارش خبرنگار تسنیم از بندر دیر، مردم شهرهای بردخون و آبدان از توابع شهرستان دیر نیز بعد از اقامه نماز جمعه دست به راهپیمایی زدند و اهانت نشریه فرانسوی به مرجعیت دینی را محکوم کردند.

حجت‌الاسلام سید علی حسینی امام جمعه دیر در این ارتباط گفت: دنیای استکبار برای مقابله با بزرگان دینی به اهانت روی می‌آورند ولی با حضور مردم همیشه در صحنه و ولایت‌مدار توطئه آنان خنثی می‌شود.

گزارش خبرنگاران تسنیم از شهرستان‌های عسلویه، کنگان، جم، دشتی، تنگستان، دشتستان، گناوه و دیلم حاکی است نمازگزاران جمعه برای محکوم کردن اهانت نشریه فرانسوی به ساحت ولایت و اعلام حمایت از رهبر معظم انقلاب پس از اقامه نماز جمعه راهپیمایی کردند.

در این آیین‌های راهپیمایی، شرکت‌کنندگان با شعار‌های کوبنده انزجار خود از حرکت خبیثانه این نشریه فرانسوی فریاد زدند.

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.