دیدار صمیمی طلاب خواهر و جمعی از جوانان استان بوشهر با آیت الله صفایی بوشهری

درادامه سلسله نشست‌های نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با جوانان در روزهای دوشنبه، بعد از ظهر ۲۹ آذر ماه طلاب خواهر و جمعی از جوانان استان بوشهر همزمان به صورت حضوری و مجازی با آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر دیدار کردند.

این نشست که در بستر فضای مجازی نیز به صورت آنلاین پخش می شد، چند تن از خواهران و برادران در رابطه با حوزه های مختلف مطالب و سئوالاتی را بیان کردند و در ادامه آیت الله صفایی بوشهری ضمن بیان نکاتی در رابطه با موضوعات مطرح شده، به مسائل و پرسش های بیان شده پاسخ گفت.

آیت الله صفایی بوشهری در این نشست با تأکید بر اهمیت نقش زن در خانواده و اجتماع، هدف اصلی استکبار جهانی را زنان دانست و خاطر نشان کرد: در کل جمعیت بانوان، خواهران حوزه علمیه سنگر اول مقاومت در این تهاجم فرهنگی هستند.

نماینده ولی فقیه در استان پس از شنیدن گزارشاتی از فعالیت خواهران جهادی حوزه علمیه الزهرا «س» بوشهر در زمینه امر به معروف و نهی از منکر بیان داشت: امر به معروف و نهی از منکر یک وظیفه شرعی است که ما همه ما باید بالمعروف نهی از منکر کنیم.

امام جمعه بوشهر فعالیت طلاب را ارزشمند دانست و افزود: در برابر تهاجمات و تخریب فرهنگی، دستگاه های ذی ربط اعم از وزارتخانه ها، استانداری و فرمانداری همگی مسئول هستند لیکن از وظایف قانونی خود مطلع نیستند؛ در چنین شرایطی حوزه علمیه آتش به اختیار عمل کرده و جای تشکر دارد.

در پایان این دیدار از جمعی از حافظان قرآن خواهر با اهدا لوح تقدیر و هدایایی به دست آیت الله صفایی بوشهری تقدیر به عمل آمد و پس از آن نیز نماز مغرب و عشاء به امامت نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر اقامه شد.

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.