تامین ۲۵۰ جهیزیه به ارزش ۱۷.۵ میلیارد تومان توسط سپاه استان بوشهر

فرمانده سپاه استان بوشهر در سخنرانی پیش از خطبه نمازجمعه این هفته بوشهر:

سردار علی رزمجو ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه بوشهر با تبریک میلاد با سعادت حضرت امام حسین علیه‌السلام و گرامیداشت روز پاسدار، اظهار داشت: سپاه پاسداران مولود انقلاب اسلامی است که با دستور امام راحل تأسیس شد و نقش مهم و ارزنده‌ای در بخش‌های مختلف جامعه در دفاع از ارزش‌های نظام اسلامی ایفا می‌کند.

وی نقش سپاه پاسداران در مقابله با دسیسه‌های دشمنان از جمله استکبار جهانی و صهیونیست غاصب را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: سپاه پاسداران در خنثی کردن اهداف دشمنان نقش مهم و مهمی دارد و اکنون اقتدار سپاه روزافزون شده است.

فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر یکی از مؤلفه‌های مهم اقتدار ایران اسلامی را توانمندی بالای سپاه پاسداران دانست و بیان کرد: سپاه پاسداران در گام دوم انقلاب اسلامی در زمینه دفاع از انقلاب و نظام اسلامی مصمم‌تر است.

رزمجو با قدردانی از حماسه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تصریح کرد: مردم با حضور حماسی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن برای چهل و چهارمین سال کمر دشمنان را شکستند که مورد تقدیر و سپاس قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه شکست‌های سریالی و پی در پی دشمنان انقلاب اسلامی شاهد هستیم گفت: اسرائیلی‌ها و کودک‌کشان صهیونیستی خودشان اعلام کردند که در حال متلاشی شدن هستند و این مهم نشان از تحقق وعده الهی است.

فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر پیشرفت سپاه در عرصه‌های گوناگون را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: سپاه در صنایع مختلف دفاعی، هوایی، دریایی، زمینی، پهپادی و موشکی به پیشرفت‌های قابل توجهی رسیده است.

رزمجو با استناد به بیانات امام راحل که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند افزود: به فرموده مقام معظم رهبری همه دشمنان انقلاب اسلامی و ایادی آنها هیچ غلطی نمی‌کنند و انقلاب اسلامی به رهبری مقام معظم رهبری با اقتدار به پیش می‌رود و به صاحب اصلی‌اش حضرت مهدی موعود (عج) سپرده می‌شود.

وی یکی از برنامه‌های سپاه پاسداران را محرومیت‌زدایی و رسیدگی به نیازمندان دانست و خاطر نشان کرد: در سفر آتی رئیس جمهور و هیئت دولت به استان بوشهر برنامه‌های مهمی در محرومیت‌زدایی و رسیدگی به نیازمندان اجرا می‌شود.

فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر از تأمین ۲۵۰ جهیزیه نوعروسان به ارزش ۱۷.۵ میلیارد تومان توسط سپاه خبر داد و گفت: این میزان جهیزیه در سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان در اختیار جامعه هدف قرار می‌گیرد.

رزمجو اضافه کرد: ارزش جهیزیه یاد شده با قیمت بازار آزاد بیش از ۲۵ میلیارد تومان ارزیابی می‌شود.

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.