بوشهری‌ها جنایت تروریستی کرمان را محکوم کردند

نمازگزاران بوشهری ظهر امروز پس از اقامه نماز جمعه و عصر با شرکت در یک راهپیمایی باشکوه جنایت تروریستی در کرمان را محکوم کردند.

شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی که از مصلا جمعه تا میدان قدس بوشهر برگزار شد با شعارهای از خون سرخ عاشقان – کرمان شد کربلا، کرمان شده – کربلا مهدی بیا مهدی بیا، ملت ما بیدار است – از تروریسم بیزار است، سپهبد شهیدم راهت ادامه دارد با کرمان همدردیم –  آماده نبردیم این خدعه آمریکاست – هیهات من الذله‌، دست یهود پیداست – هیهات من الذله‌ ایران دوباره غوغاست – هیهات من الذله‌ جنایت تروریست‌ها در به شهادت رسیدن مردم در گلزار شهدای کرمان محکوم کردند و خواستار جواب قاطع به دشمنان بدهند.

این جنایت بی پاسخ نخواهد ماند

در این مراسم که امام جمعه بوشهر حضور داشت با محکوم کردن جنایت تروریست‌ها در کرمان اظهار داشت: بدون شک در پشت این جنایت استکبار جهانی از جمله آمریکا و رژیم صهیونیستی حضور دارد چراکه هیچ جنایتی در جهان بدون جرثومه فساد آمریکا و اسرائیل غاصب امکان‌پذیر نیست.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه این جنایت بی پاسخ نخواهد ماند گفت: دشمنان ایران اسلامی بدانند با به شهادت رساندن سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و رهروان آن، این مسیر متوقف نمی‌شود و جبهه مقاومت هر روز قویتر و بیشتر مقتدر می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به هراس دشمن از مکتب شهید قاسم سلیمانی اضافه کرد: همانگونه که مکتب امام حسین علیه‌السلام قرن‌ها در جهان متبلور است و هر روز گسترش می‌یابد مکتب شهید سلیمانی هم تا نابودی رژیم صهیونیستی و ایادی آن توسعه دارد و دشمنان یکی پس از دیگری نابود می‌شود.

خواسته مردم انتقام سخت از عوامل و مسببان عملیات تروریستی کرمان

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر نیز با قدردانی از حضور حماسی مردم در راهپیمایی محکومیت تروریست‌ها گفت: تروریست‌ها به‌زودی نتیجه اعمال خود را خواهند دید.

حجت‌الاسلام یوسف جمالی ویژگی شهید سلیمانی و رهروان آن برشمرد و با بیان اینکه ملت ما شهادت‌طلب و شهیدپرور است افزود: مردم ایران اسلامی در ۴۵ سال گذشته با انواع دسیسه‌های دشمنان انقلاب اسلامی مواجه شده‌اند و آنان را شکست داده‌اند و این اعمال تروریستی نمی‌تواند ادامه مسیر مکتب سلیمانی را متوقف کند.

وی با اشاره به خصوصیّات شاخص سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی افزود: انتقام سخت از عوامل و مسببان عملیات تروریستی کرمان از خواسته‌های مردم است که امید می‌رود این مهم به‌زودی محقق شود.

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.