ایجاد، حفظ و ارتقای سطح اقتدار اسلام و نظام اسلامی، واجب است / حضور حماسی مردم در انتخابات موجب اقتدار بیشتر خواهد بود

در نشستی با حضور آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، حجت الاسلام لطفیان دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی و جمعی از ائمه جمعه و علمای اهل سنت استان بوشهر در مصلای جمعه بوشهر برگزار شد.

آیت الله صفایی بوشهری در این نشست با اشاره به مسئله اقتدار نظام اسلامی و حفظ و ارتقای آن، افزود: تقریبا تمامی فضلای اهل سنت و شیعه بر این معنا اتفاق نظر دارند که ایجاد، حفظ و ارتقای سطح اقتدار اسلام و نظام اسلامی اگر از متون فاخر استفاده شود یا حکم عقل باشد، واجب است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با اشاره به برخی از مصادیق ایجاد، حفظ و ارتقای سطح اقتدار، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران یکی از مصادیق ایجاد، حفظ و ارتقاء سطح اقتدار اسلامی است.

وی انتخابات را نیز از مصادیق ایجاد، حفظ و ارتقاء سطح اقتدار دانسته و تصریح کرد: هر چقدر حضور مردم در انتخابات حماسی تر و پرشورتر باشد اقتدار نیز بیشتر خواهد بود.

آیت الله صفایی بوشهری افزود: الحمدلله سطح دانش فقهی علمای اهل سنت و شیعه در استان بوشهر اینقدر بالاست که با درک اهمیت حضور مردم در انتخابات، در جهت حضور حماسی مردم در این صحنه حساس و دعوت از آنان تلاش و اقدام جدی می کنند و از این بابت صمیمانه تشکر می کنم.

امام جمعه بوشهر در پایان گفت: امید داریم انتخابات پیش رو با حضور گسترده مردم و پرمفهوم و پرمعنا باشد و موجب اقتدار اسلام و مسلمین و نظام اسلامی شود و یک آغازی برای وحدت هر چه عمیق تر و توسعه و پیشرفت بر مبنای اسلام و عدالت و رافع مشکلات به ویژه مشکلات معیشت مردم باشد

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.