از بسیجیان حفاظت فیزیکی مصلای نماز جمعه شهر بوشهر تقدیر شد

شامگاه پنجشنبه ۱۷ آذر، همزمان با شب میلاد حضرت زینب (س) طی مراسمی با حضور آیت الله صفایی بوشهری از بسیجیان فعال در زمینه حفاظت و حراست فیزیکی مصلای نماز جمعه شهر بوشهر تقدیر شد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در این مراسم با تشکر از تلاشگران عرصه امنیت و دفاع از آرمان ها و ارزش های انقلاب و نماز جمعه در شهر بوشهر و تبریک میلاد حضرت زینب (س)، اظهار کرد: یکی از نعمت های خداوند در زمان معاصر به انسان، بسیجی بودن است.

وی اضافه کرد: بسیجیان در هشت سال دفاع مقدس با جان و اخلاق، روحیه جهادی، ایمان، تقوا و شهادت طلبی از هویت دینی و ملی خود دفاع کردند و جان خود را در راه دین و میهن تقدیم کردند.

امام جمعه بوشهر گفت: بسیج یکی از ارکان اقتدار نظام اسلامی و هدیه الهی است که خداوند در پرتو انقلاب اسلامی ایران نصیب این مملکت و جامعه بزرگ اسلامی کرده است و اگر بسیج نبود این نظام در این ۴۳ سال دچار چالش‌های جدی و در آن چالش‌ها ضربه‌های جبران ناپذیری متحمل می‌شد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، نماز جمعه را یک هدیه عرشی خداوند متعال به جامعه ایمانی دانست و بیان کرد: اهمیت و آثار نماز جمعه در آیات قرآن مجید مورد توجه قرار گرفته است و در این راستا نماز جمعه اوج یاد و ذکر خدا است.

وی با بیان اینکه هیچ عبادتی مانند نماز جمعه دارای جامعیت برای کمال و نجات انسان نیست گفت: حضور در نماز جمعه دارای آثار و برکات فراوان و یکی از آن آثار بخشش گناهان است.

hdr
dav
dav
dav
dav
dav

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.