آمادگی صددرصدی پایگاه ششم شکاری ‌بوشهر برای مقابله با هرگونه تهدید دشمنان

فرمانده پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی در سخنرانی پیش از خطبه نمازجمعه این هفته (18 بهمن ماه)

امیر سرتیپ خلبان علی‌اکبر طالب‌زاده در جمع نمازگزاران جمعه بوشهر با گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر و ۱۹ بهمن سالروز بیعت نیروی هوایی با امام راحل بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: هر سال ۱۹ بهمن برای نیروی هوایی ارتش روز تجدید پیمان با آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی است چرا که در این روز همرزمان ما در نیروی هوایی در سال ۱۳۵۷ با حضور در اقامتگاه حضرت امام راحل با ملت و انقلاب اسلامی هم پیمان شدند و با امام(ره) بیعت کردند.
وی حماسه بیعت نیروی هوایی با امام راحل را نشان از جانفشانی نیروی هوایی ارتش در همه عرصه‌ها برای دفاع از نظام اسلامی دانست و افزود: حماسه بیعت نیروی هوایی در ۱۹ بهمن سال ۱۳۵۷ با حضرت امام راحل ضربه سنگینی بر پیکر رژیم طاغوت و استکبار زمان  بود.
فرمانده پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر دفاع از ارزش‌ها و نظام اسلامی ایران را از افتخارات نیروی هوایی دانست و گفت: نیروی هوایی هر سال با افزایش اقتدار و افتخار نظام اسلامی ایران، وظیفه سنگین‌تری را بر دوش خود احساس می‌کند.
امیر طالب‌زاده با بیان اینکه نیروی هوایی در اجرای ماموریت‌ها از توان بالایی برخوردار است افزود: پایگاه هوایی بوشهر از نظر ارتقای توان رزمی در حد بسیاری بالایی است و در این راستا این پایگاه در اجرای ماموریت‌ها در بالاترین سطح ممکن قرار دارد.

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.